Gdy miałam zamiar znaleźć prezent dla brata długo się nie zastanawiałam. Już jakiś czas temu spostrzegłam, że mój brat nie ma jeszcze odpowiedniego czasomierza, tak więc wymyśliłam sobie, że właśnie zegarek otrzyma ode mnie z okazji urodzin. Znalazłam więc sklep z zegarkami, jaki oferował korzystne ceny, lecz również sprzedawcy doradzali, co można kupić. Mój brat uprawiał najróżniejsze dyscypliny sportowe, i z tego też powodu na początku myślałam o tym, aby znaleźć mu jakiś model sportowy.

Lecz jednak chętnie ubierał garnitur, a do tego zaś bardzo dobrze pasowałby jakiś elegancki model. Dużo godzin minęło mi na porównywaniu wielu różnych zegarków i pytaniu sprzedawców. Ogromnie mi się podobały zegarki Casio, lecz tak samo interesująco i ciekawie przedstawiały się zegarki timex. Po jakim czasie jednak postanowiłam, że upominek niespodzianką nie będzie, lecz mój brat wybierze sobie sam zegarek, jaki najbardziej mu będzie odpowiadał. Rzecz jasna kwestia jego kupienia pozostawała dla mnie. Stwierdziłam, że będzie to najlepsza opcja, bowiem brat wskaże mi ten zegarek, który będzie mu odpowiadał.

Siedliśmy razem przy komputerze, brat oglądnął modele które wybrałam wstępnie i po zastanowieniu wybrał ten jeden. Kiedy wybrany zegarek wreszcie przyjechał, to stwierdziliśmy, że wygląda znacznie lepiej, niż na fotografiach. Brat był bardzo zadowolony z mojej nietypowej niespodzianki.